Úvod Jak přejít k CQS

Jak přejít k CQS

PROČ CERTIFIKOVAT S NÁMI !

Našim cílem je nabízet nejvhodnější řešení pro naše zákazníky. Snažíme se uplatňovat korektní specifické způsoby poskytování certifikačních služeb a nabízet pestrou škálu služeb na míru.

Klientům, kteří mají zájem o certifikát CQS/IQNet a chtějí změnit stávající certifikační orgán v průběhu platnosti certifikátu, nabízíme regulérní akreditovaný postup převzetí stávajícího certifikátu bez vysokých nákladů a časových prodlev. Podmínkou pro převzetí certifikátu tímto způsobem je, že původní certifikační orgán, který vydal stávající certifikát, je akreditován a prokazatelně dodržel požadavky IAF. Převzetí certifikace je možné provádět nejen při recertifikaci, ale i při dozorech.

Motivy pro přechod k našemu certifikačnímu orgánu mohou být:

  • získání jiného pohledu na Váš systém managementu kvalifikovanými a způsobilými auditory s výstupy pro zlepšení, ale i na rizika Vašeho systému managementu,
  • negativní zkušenosti se službami původního certifikačního orgánu,
  • nepřiměřeně vysoké náklady,
  • nevyhovující způsob vedení a provádění auditů, apod.,
  • i získání certifikátu IQNet s mezinárodní působností.

Napište nám

Jméno
Příjmení*
Email*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

* Takto označené pole je nutné vyplnit.

Školení

Interní auditor ISO 9001:2015 - zkušení auditoři /prohloubení znalostí21.10.2021 - 0.0.0000
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.