Úvod O nás Partneři CQS

Partneři CQS

Partneři:

  • ESIPA s.r.o. - poskytuje databázi právních předpisů Sbírky zákonů ČR. CQS uzavřelo smlouvu o zatřídění právních předpisů ČR dle CZ NACE. Více informací se dozvíte v přehledné prezentaci.

ESIPA s.r.o.

Spolupracující certifikační orgány:

Partner v poskytování technické odborné pomoci a školení v oblasti svařování.

CQS má uzavřenou dohodu s ČSÚ o službách spojených s prověřováním systémů managementu pro účely certifikace dle norem ČSN EN ISO 9001, ČSN ISO 45001, ČSN EN ISO 14001. Zaměstnanci ČSÚ jsou schválenými auditory certifikačního orgánu CQS a provádějí pro CQS audity. 

 CQS má uzavřenu smlouvu s ČSÚ o poskytování odborné pomoci v oblasti prověřování systémů managementu pro účely certifikace dle normy ČSN EN ISO 3834-2 včetně přezkoumání podkladů z auditů dle ČSN EN ISO 3834-2, provádění technických aspektů rozhodnutí o certifikaci a rozsahu certifikace, konzultace při posuzování ČIA, konzultace pro certifikační činnost dle ČSN EN ISO 3834-2.

 

CQS uzavřelo spolupráci se společností DQS Slovakia s.r.o. V rámci spolupráce s DQS Slovakia s.r.o. je možné získat certifikaci IATF 16949, MDR - Medical Devices, ISO/TS 22163 (IRIS) a TISAX.

 

Kooperace:

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.