Úvod Novinky

IQNET představuje nový vzhled

24.6.2022

IQNET představuje nový vzhled IQNET spustil svou novou značku! Nové modré písmo s logem IQNET je dokonalým odrazem excelence a důvěryhodnosti IQNET asociace v oblasti posuzování shody. Revoluční změny představují náš klíčový slib všem našim zúčastněným stranám – "společně budujeme hodnotu a důvěru po celém světě, aby lidé a podniky vytvořili udržitelnou budoucnost."

IQNET  -  Společně budujeme důvěru

Mezinárodní certifikační síť je aktivní od roku 1990, s 37 partnerskými certifikačními orgány a s více než 400 pobočkami po celém světě. Každý z těchto partnerů IQNET je lídrem ve svém regionu a společně prostřednictvím IQNET představuje nejrozsáhlejší a nejuznávanější síť certifikačních orgánů. CQS je jediným zástupcem za Českou republiku.  IQNET prostřednictvím spolupráce se svými partnery využívá velké množství informací a odborných znalostí k rozvoji důležitých znalostí ve prospěch podnikatelských sektorů, normalizace a posuzování shody. IQNET partneři striktně dodržují pravidla asociace tím, že udržují a poskytují profesionální, spolehlivé a odpovědné služby.

Změny uvidíte v nadcházejících měsících

Změny nového loga a značek IQNET budou od letošního roku zaváděny postupně – od CQS, přes členy CQS až po naše certifikované klienty.  
 

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Školení

Metrologie - základy a legislativa21.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.