Úvod Novinky

Konference CQS – „Báječná léta pod normami“ - ohlédnutí

23.5.2018

Konference CQS – „Báječná léta pod normami“ - ohlédnutí Dne 22. 05. 2018 se konala Konference CQS s podporou Rady kvality České republiky. Tentokrát jsme se vrátili do Prahy do hotelu Pyramida.

 

Na úvod přivítal všechny účastníky předseda Tomáš Hruška. Výkonná ředitelka CQS, Jana Olšanská, seznámila účastníky s informacemi a aktualitami z CQS a IQNet a ze světa norem a ocenila významné dlouholeté zákazníky při příležitosti 25. výročí založení CQS.

Následně Luboš Pech z firmy GO LEG4L s.r.o. seznámil účastníky s možnostmi ochrany výrobků před padělky.

Velký ohlas měla přednáška Jana Patrmana „Jak být motivován bez motivace?“

Prostor představit zavedený systém managementu podle ISO 9001: 2015 a ISO 14001: 2015 dostal Antonín Krejčí z firmy KOMAS, spol. s r.o., držitel titulu „Manažer kvality rok 2017“

V poslední přednášce se paní Alena Švarcová z CQS se věnovala nově vyšlé normě pro SM BOZP - ISO 45001.

V rámci konference jsme i oslavili naše 25. výročí založení CQS nakrojením narozeninového dortu a přišel i slibovaný kouzelník.

Věříme, že se konference i s neformálním setkáním s Vámi, našimi zákazníky, líbila, a že si do svých firem odnesete řadu cenných doporučení. Těšíme na příští rok na setkání s Vámi.

Materiály ke stažení - zde

 

 

Autor: Jana Olšanská   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.