Úvod Novinky

Konference CQS - ohlédnutí

16.5.2023

Konference CQS - ohlédnutí 16. května jsme se po hodně dlouhé době konečně sešli naživo s našimi zákazníky na tradičním Zákaznickém dnu

Letos CQS slavilo 30 let a tak jsme se těšili, že to s našimi zákazníky oslavíme a po dlouhé době se uvidíme naživo. Počasí nám tedy nepřálo ale na příjemné atmosféře to neubralo. Právě naopak! Nakonec jsme zvládli i plavbu parníkem po Brněnské přehradě až k hradu Veveří.

Samotné plavbě a přátelskému povídaní předcházela série přednášek.

Na úvod přivítal všechny účastníky předseda Tomáš Hruška. Výkonná ředitelka CQS, Jana Olšanská, seznámila účastníky s informacemi a aktualitami z CQS a IQNET. Následně Šárka Kopečková z ITC přednášela o požadavcích na výrobky ve styku s poživatinami. Z firmy CRYTUR, spol. s r.o. se Gabriela Tausig a Renata Štepánková podělily o své zkušenosti s řízením technologických změn. Auditor CQS Stanislav Mužík krátce informoval o využití produktu ESIPA k vedení registru právních požadavků (RPP) a monitoringu firemních povinností. Závěrečná přednáška se věnovala produktu TISAX (Bezpečnost informací v automobilovém průmyslu), kterou si připravil Pavol Plevják z DQS Slovakia, s.r.o.

          

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.