Úvod Novinky

Květnová nabídka kurzů od EZÚ, Praha

27.4.2023

Květnová nabídka zajímavých seminářu, které připravuje Elektrotechnického zkušebního ústavu, Praha

Školení je zaměřeno na legislativní rámec uvádění rozvaděčů na trh, postupy ověřování základních vlastností a odlišností pro specifické druhy rozvaděčů. Nově rozšířeno o rozvaděče pro tržiště, kempy, mariny a dále nové požadavky na fotovoltaické rozvaděče.
 

Školení se zabývá problematikou návrhu bezpečného svítidla, prohloubí znalosti a požadavky norem na bezpečnost svítidel.
 

Školení je zaměřeno na informace o tvorbě technické dokumentace v oblasti hodnocení biologické bezpečnosti zdravotnických prostředků – náležitosti potřebné v rámci vypracování technické dokumentace v návaznosti na nové legislativní požadavky a příslušné normy.
 

Cílem školení je poskytnout metodický návod pro pracovníky odpovědné za prezentaci technické složky jako dokladu o plnění technických požadavků v procesu posuzování shody dle MDR u zdravotnických prostředků tř. I.
 

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.