Úvod Novinky

Nabídka služeb Zkoušení u TZÚ, s.p.

7.7.2015

Nabídka služeb Zkoušení u TZÚ, s.p. Představujeme Vám nabídku služeb z oblasti ZKOUŠENÍ u nášho člena TZÚ, Brno - Textilní zkušební ústav, s.p.

Textilní zkušební ústav s. p., Brno (TZÚ) je organizací s velmi dlouhou tradicí, na kterou stále navazuje poskytováním služeb na vysoké úrovni. Jako první z nových členských států jsme získali akreditaci pro zkušební laboratoř podle Evropských norem a to již v roce 1991.

Akreditovaná zkušební laboratoř disponuje širokým rozsahem zařízení a odborníky s hlubokými profesními znalostmi. Obojí zaručuje provádění zkoušek dle platných směrnic a norem a následné hodnocení parametrů textilních produktů prostřednictvím nejmodernějších metod. V České republice nabízíme nejširší rozsah zkoušek textilních materiálů.

Můžeme nabídnout zkoušky textilních a oděvních materiálů, materiálů pro pracovní oděvy, potahových a dekoračních materiálů a dalších typů textilií. Jedná se o zkoušky užitných vlastností, ochranných vlastností, chemické zkoušky, a zdravotní nezávadnost. Dále nabízíme zkoušky z oblasti mikrobiologie, outdooru a hořlavosti. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách (www.tzu.cz) nebo získáte přímou komunikací s námi.

Můžeme Vám nabídnout jako nadstavbu k provedeným zkouškám certifikaci textilních materiálů a hotových výrobků prostřednictvím akreditovaného certifikačního orgánu pro výrobky.

TZÚ působí v rámci EU jako Notifikovaná osoba č. 1021, která Vám může nabídnout posouzení a certifikaci hotových výrobků nesoucích označení CE - osobních ochranných oděvů.

TZÚ má ještě navíc akreditaci jako certifikační orgán pro systémy jakosti dle ČSN EN ISO 9001. Proto Vám můžeme také efektivně posoudit a následně certifikovat váš systém jakosti.

Díky profesionalitě a odpovědnému přístupu se pracovníkům TZÚ podařilo na trhu uspět a certifikovat velký počet společností. Většina domácích výrobců a řada dovozců do zemí EU jsou našimi klienty, což nás staví do pozice vedoucího trhu v této oblasti.

 

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.