Úvod Novinky

Národní Ceny ČR na Rok 2024: Ocenění Excelence a Kvality - přihlášení

12.3.2024

Národní Ceny ČR na Rok 2024: Ocenění Excelence a Kvality - přihlášení Národní Ceny České Republiky na rok 2024 přinášejí nejvýznamnější uznání pro organizace, které vynikají v oblasti managementu kvality. S více než dvacetiletou tradicí se staly prestižním symbolem excelence a odpovědného podnikání.

V kategorii Excellence a Start jsou zahrnuty jak organizace ve veřejném, tak soukromém sektoru. Další kategorií je Společenská Odpovědnost a Udržitelný Rozvoj, která hodnotí závazek k odpovědnému podnikání a udržitelnému rozvoji. Kvalita v Rodinném Podnikání je další důležitou oblastí, a tato kategorie vznikla ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Výhody účasti v soutěži jsou mnohostranné. Organizace, které se účastní, mají šanci získat prestižní certifikát EFQM a Národní Ocenění, což posiluje jejich postavení v oblasti kvality. Zpětná vazba od odborníků umožňuje identifikovat silné stránky a oblasti ke zlepšení, což vede k dalšímu růstu a rozvoji organizace.
Kromě toho účast v soutěži nabízí širokou marketingovou propagaci na Národním Portálu Rady kvality ČR, což zvyšuje viditelnost vynikajících výsledků. Možnost profesionální spolupráce a navázání nových kontaktů jsou další benefity, které soutěžícím přináší rozšiřování sítě v oboru.

Jak se přihlásit?

  • do 30. dubna 2024 (Excellence a Start).
  • do 31. července 2024 (Kvalita v Rodinném Podnikání).

Národní Ceny ČR 2024 představují jedinečnou příležitost pro organizace, které směřují k excelenci a udržitelnosti. Získejte uznání a zapojte se do této prestižní soutěže! Více informací na www.narodniportal.cz.

 Info letáček

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.