Úvod Novinky

První organizace v České republice oceněna mezinárodním certifikátem CSR

20.6.2012

První organizace v České republice oceněna mezinárodním certifikátem CSR	V úterý dne 19. 6. 2012 od 19.00 hod se v prostorách pražského paláce Žofín konal Galavečer firem České republiky. V rámci vyhlašování 18.ročníka žebříčku „100 nejvýznamnějších firem České republiky“ proběhlo také slavnostní předání prvního mezinárodního certifikátu CSR.

Oceněnou společností je CAR CLUB s.r.o., jejímž hlavním posláním je zaměstnávání osob se zdravotním postižením. V duchu svého hesla „Hendikepovaní pomáhají hendikepovaným“ nabízí komplexní program různých produktů a služeb pro osoby se zdravotním hendikepem.

Společnosti CAR CLUB s.r.o. byl prezidentem CQS – Sdružení pro certifikaci systému jakosti předán mezinárodní certifikát IQNet a národní certifikát CQS pro systém managementu společenské odpovědnosti podle specifikace IQNet SR 10. Specifikace IQNet SR 10 byla vytvořena v rámci mezinárodní certifikační sítě IQNet.  Specifikace vychází ze struktury normy ISO 9001 a obsahuje principy a základní témata normy ISO 26000. Tímto certifikátem prokazuje organizace svůj aktivní zájem o zainteresované strany, pochopení jejich požadavků a snahu o naplnění těchto požadavků.


Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.