Úvod Novinky

Společnost Advanced World Transport a.s. získala „Diamantový certifikát“

12.6.2019

Společnost Advanced World Transport a.s. získala „Diamantový certifikát“ Dne 11. 6. 2019 v sídle společnosti Advanced World Transport a.s. v Ostravě se uskutečnilo slavnostní předání certifikátů CQS a IQNet pro systémy managementu

Výkonná ředitelka CQS Jana Olšanská předala „Diamantový certifikát“ předsedovi představenstva panu Macieji Walczykovi za přítomnosti pana Jiřího Minky,  člena představenstva, pana Radka Podstawky, ředitele CQ a pana Marka Ptáčníka, vedoucího oddělení TMS a OŽP. Tento certifikát je vydán na základě certifikátů CQS podle norem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001 pro systémy managementu kvality, životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a hospodaření s energií. Současně s certifikáty CQS získala společnost i prestižní mezinárodně uznávané certifikáty IQNet (IQNet - celosvětová síť certifikačních orgánů). Advanced World Transport a.s. se tak řadí mezi 30 společností, které tento výjimečný „Diamantový certifikát“ obdržely (Diamantový certifikát CQS uděluje společnostem, které mají certifikovány 4 a více systémů managementu)

Společnost Advanced World Transport a.s. má systém managementu zaveden od 90. let a první certifikát získala již v roce 1997.


 

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.