Úvod Novinky

Společnost Advanced World Transport a.s. získala „Diamantový certifikát“

22.8.2018

Společnost Advanced World Transport a.s. získala „Diamantový certifikát“ Dne 21.8.2018 v sídle společnosti Advanced World Transport a.s. v Ostravě se uskutečnilo slavnostní předání certifikátů CQS a IQNet pro systémy managementu.

Výkonná ředitelka CQS Jana Olšanská předala „Diamantový certifikát“ předsedovi představenstva panu Davidu Kostelníkovi za přítomnosti pana Macieje Walczyka, místopředsedy představenstva. Tento certifikát je vydán na základě certifikátů CQS podle norem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001 pro systémy managementu kvality, životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a hospodaření s energií. Současně s certifikáty CQS získala společnost i prestižní mezinárodně uznávané certifikáty IQNet (IQNet - celosvětová síť certifikačních orgánů). Advanced World Transport a.s. se tak řadí mezi 30 společností, které tento výjimečný „Diamantový certifikát“ obdržely (Diamantový certifikát CQS uděluje společnostem, které mají certifikovány 4 a více systémů managementu)

Společnost Advanced World Transport a.s. systém managementu má zaveden od 90. let a první certifikát získala již v roce 1997.

 

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články

Školení

Metrologie - základy a legislativa21.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.