Úvod Novinky

Zákaznický den CQS

2.6.2015

Zákaznický den CQS V úterý 26. 05. 2015 se konal tradiční Zákaznický den CQS, tentokrát v moderních prostorách Národní technické knihovny v Dejvicích.

Na úvod přivítal všechny účastníky nový předseda Ing. Tomáš Hruška. Vedoucí CQS, Ing Jana  Olšanská, seznámila s informacemi a aktualitami z CQS a IQNet.

Následně Ing. Lenka Adamčíková informovala o připravované revizi normy ISO 9001 a pan Ing. Jaroslav Svoboda o revizi normy ISO 14001. V rámci přednášek přispěli také dva klienti CQS na téma zlepšování. Ing. Antonín Krejčí ze společnosti KOMAS spol. s r.o. představil příklady dobré praxe a Pan Pavel Krýže představil posluchačům 7 nástrojů kvality, které používají ve společnosti POCLAIN HYDRAULICS, a.s.

Během dne se předávali dva certifikáty. První převzala paní Helena Novotná ze společnosti Čechofracht a.s. Druhou oceněnou společností byla společnost KOMAS spol. s r.o., dlouholetý partner CQS. Certifikát převzala personální náměstkyně Maria Paluzgová a náměstek řízení jakosti pan Ing. Antonín Krejčí.

Věříme, že se všem účastníkům den líbil a že si do svých firem odnesli řadu cenných doporučení. Už nyní se těšíme na příští rok.

  

  

    

      

    

  

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.