Úvod Novinky

Nabídka služeb Zkoušení u TZÚS, s.p.

17.7.2015

Nabídka služeb Zkoušení u TZÚS, s.p. Představujeme Vám nabídku služeb s oblasti ZKOUŠENÍ u našeho člena TZÚS Praha, s.p. - Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p..

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. (TZÚS Praha, s.p.) -  je jedna z největších zkušebních a certifikačních organizací v České republice,  patří mezi mezinárodně uznávané poskytovatele komplexních služeb v oblasti posuzování shody stavebních i jiných výrobků. TZÚS Praha, s.p.  je významným partnerem výrobců, dovozců, projektantů a realizátorů staveb, veřejné správy, výzkumné a vývojové sféry. Vysoká kvalita služeb je podporována členstvím podniku v řadě národních i mezinárodních organizací a jako aktivní účastník procesu tvorby technických předpisů a norem poskytuje zákazníkům aktuální informace, které se týkají nových legislativních požadavků v oblasti zkoušení a posuzování shody výrobků nejen v oblasti stavebnictví.

 Jak název podniku napovídá, zkoušení produktů patří mezi hlavní činnosti podniku, avšak matoucím by mohlo být slovo stavební, neboť portfolio služeb devíti akreditovaných laboratoří strategicky rozmístěných v regionálních pobočkách po celé České republice zdaleka není orientováno pouze na stavební výrobky. V laboratořích podniku pracuje přes 150 odborníků a dohromady všechny laboratoře poskytují 1100 akreditovaných zkušebních postupů přičemž služby jsou pravidelně rozšiřovány legislativních požadavků či požadavků ze strany zákazníků . Zkušebnictví lze v TZÚS Praha, s.p. rozdělit do 5 hlavních oblastí:

 

Zkoušení stavebních výrobků však logicky patří mezi hlavní a základní činnosti podniku a v této oblasti patří laboratoře TZÚS Praha, s.p. mezi organizace s nejširším rozsahem činností.  Více informací o zkušebnictví a dalších produktech podniku naleznete na stránkách www.tzus.cz .

 

 

Autor: Lenka Šardziková   |   Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články

Školení

Metrologie - základy a legislativa21.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.