Úvod Školení Kompletní nabídka školení CQS Management rizik

Management rizik v systémech managementu

Kurz CQS je zaměřen na seznámení a výcvik manažerů firem v oblasti principů managementu rizik jako discipliny pro řízení systémů kvality, EMS, BOZP, ISMS a hlavně managementu kontinuity podnikání.

V současné době je management rizik nejen zásadním požadavkem řízení jak velkých organizací, tak i středních a malých firem, a v některých oblastech je dokonce  přímo vyžadován evropskou legislativou. Lze počítat s tím, že v krátké době se tyto požadavky objeví i v legislativě pro naše podnikatelské prostředí.

Cíle kurzu

Účastníci dvoudenního kurzu získají povědomí o správné praxi managementu rizik v organizaci, nezbytné pro zavedení systematického přístupu ve vlastních firmách. Pomocí workshopů a případových studií si účastníci kurzu osvojí dílčí etapy managementu rizik v různých oblastech. Získají tak základní dovednosti manažera rizik.

Po absolvování některého z dalších praktických kurzů, zaměřených na práci s riziky ve specializovaných prostředích (EMS, BOZP, ISMS, Strojírenská direktiva,Zdravotnické prostředky), mohou získat i personální certifikát Manažera rizik pro určitou oblast.

Po absolvování nástavbového kurzu „Management kontinuity“ Mohou získat i certifikát Krizového manažera rizik a manažera kontinuity.

Obsah kurzu

První den je zaměřen na vysvětlení principů managementu rizik dle normy ISO 31000, procvičení metody analýzy rizik a návrhu programu jejich zvládání. Ve druhém dni je kurz zaměřen na výklad a procvičení konkrétních metod, využívaných ve vývoji nových produktů, i při řízení realizačních procesů firmy. Závěr kurzu je zaměřen na krizové podnikání a Management kontinuity podnikání.

Kurz je určený

Pro pracovníky, jejichž úlohou může být implementování principů managementu rizik v jejich organizacích. Účastníci by měli dokázat spolupracovat na zachování udržitelného rozvoje své organizace pomocí správné aplikace principů managementu rizikPokud máte zájem o konkrétní školení, dejte nám vědět. V případě většího počtu zájemců, rádi školení připravíme.

Zajistíme také školení přímo u Vás ve firmě podle Vašich požadavků.

 
Kontakt:
Ing. Lenka Adamčíková
ladamcikova@cqs.cz, 286 019 534Napište nám

Jméno
Příjmení*
Email*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

* Takto označené pole je nutné vyplnit.

Školení

Metrologie - základy a legislativa18.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.