Úvod Školení Kompletní nabídka školení CQS Novela ISO/IEC 27001:2013

Novela normy ISO/IEC 27001:2013

Kurz CQS Novela normy ISO/IEC 27001:2013 je zaměřen na prohloubení znalostí a trénink manažerů a interních auditorů firem v oblasti managementu bezpečnosti informací s ohledem na změny v normách pro tuto oblast z roku 2013.

Kurz se věnuje také jednotnému rámci a struktuře norem pro systémy managementu.

Součástí změn v normách ISO/IEC 27001 a ISO/IEC 27002 je zavedení jednotného přístupu a také aktualizace souboru technických i organizačních opatření pro oblast managementu bezpečnosti informací, která vycházejí z šestileté zkušenosti s aplikací normy a také odpovídají vývoji technologií IT.

Cíle kurzu

Cílem jednodenního kurzu CQS je seznámit manažery a interní auditory v oblasti managementu bezpečnosti informací se změnami v přístupu ke vnímání principů systémů managementu. V rámci revize normy ISO/IEC 27001:2013 byl tento přístup přijat jako u jedné z prvních systémových norem.
Účastníci jednodenního kurzu získají informace o změnách v přístupu chápání požadavků na systémy managementu tak, aby všechny typy systémů byly plně harmonizovány. Pomocí workshopů a případových studií si účastníci kurzu mohou osvojit přístup k analýze rozdílů ve vlastí organizaci a rychlému zavedení změn do vlastního systému managementu.

Obsah kurzu

Obsahem kurzu je seznámení se změněnou strukturou normy a změnami ve výčtu a interpretaci opatření pro zajištění bezpečnosti informací.
Druhá část kurzu se orientuje na praktické postupy a přístupy pro analýzu potřeby revize ve vlastní organizaci a její rychlé provedení včetně harmonizace systému s ostatními systémy managementu (Kvalita a služby IT).
Pokud máte zájem o konkrétní školení, dejte nám vědět. V případě většího počtu zájemců, rádi školení připravíme.

Zajistíme také školení přímo u Vás ve firmě podle Vašich požadavků.

Kontakt:
Ing. Lenka Adamčíková
ladamcikova@cqs.cz, 286 019 534 

Napište nám

Jméno
Příjmení*
Email*
Telefon
Text vzkazu
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

* Takto označené pole je nutné vyplnit.

Školení

Metrologie - základy a legislativa21.6.2024
Místo konání: Praha - Prosek

Interaktivní kurz Interní auditor ISO 1348511.4.2024
Místo konání: Praha - Prosek

všechna školení

Licence

Osvědčení
o akreditaci

Certifikáty

Členové CQS

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Textilní zkušební ústav s.p. Fyzikálně technický zkušební ústav, s.p. Strojírenský zkušební ústav, s.p.